Zapytaj o produkt
Lampa Wisząca Tuba Aurora Kaszmir + Czerń / 2xGU10
Administratorem danych osobowych jest Lena Abażury . Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Lampa Wisząca Tuba Aurora Kaszmir + Czerń / 2xGU10
Aurora Luxe Jasny Kaszmir – Lampa Wisząca 2x GU10 Nowoczesna Premium
113,01 zł
Cena
113,01 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
72,36 zł
Promocja trwa do %s
139,00 zł
Cena
139,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
89,00 zł
Promocja trwa do %s
duża ilość
Kod produktu: 4932-88060_20260428174442
Opis
Opis
| Styl: | Nowoczesny |
| Kolor: | Jasny Kaszmir, Czarny |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Szerokość lampy: | 20cm |
| Wysokość Lampy: | 115cm |
| Wymiary klosza (szerokość / Wysokość): |
Średnica 6cm Wysokość 35cm |
| Materiały wykonania: | Metal |
| Ilość źródeł światła: | 2 |
| Kolekcja: | Aurora |
| Regulacja wysokości | TAK |
| Gwarancja: | 24 mies. |
| Producent: | Lena Abażury |
| Zasilanie: | 230V |
| Źródło światła: |
MAX 15W LED GU10 - |
Nie zapomnij dobrać odpowiedniej żarówki.
Aktualne Promocje
Wszystkie produkty w promocji
Polecane produkty