Zapytaj o produkt
Lampa Sufitowa SPOT Aurora Kaszmir + Czerń / 5xGU10 Listwa
Administratorem danych osobowych jest Lena Abażury . Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Lampa Sufitowa SPOT Aurora Kaszmir + Czerń / 5xGU10 Listwa
210,57 zł
Cena
210,57 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
178,05 zł
Promocja trwa do %s
259,00 zł
Cena
259,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
219,00 zł
Promocja trwa do %s
duża ilość
Kod produktu: 4932-88060_20260428183427
Opis
Opis
| Styl: | Nowoczesny |
| Kolor: | Jasny Kaszmir, Czarny |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Szerokość lampy: | 60cm |
| Wysokość Lampy: | 15cm |
| Wymiary klosza (szerokość / Wysokość): |
Średnica 6cm Wysokość 9cm |
| Materiały wykonania: | Metal |
| Ilość źródeł światła: | 5 |
| Kolekcja: | Aurora |
| Regulacja wysokości | NIE |
| Gwarancja: | 24 mies. |
| Producent: | Lena Abażury |
| Zasilanie: | 230V |
| Źródło światła: |
MAX 15W LED GU10 - |
Nie zapomnij dobrać odpowiedniej żarówki.
Aktualne Promocje
Wszystkie produkty w promocji
Polecane produkty